Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оббивка крісла виконана із зносостійкого, тактильно приємного велюру. Ніжки крісла виготовлені з металу, що посилює жорсткість та стійкість конструкції. Модель легко впишеться в будь-який інтер"єр вітальні, кухні або їдальні, а також відмінно підійде для громадських приміщень, таких як ресторани, кафе, салони
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | AMF |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | сталевий профіль |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 870 мм |
- Ціна: 3 300 ₴
