Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лавка металева з високою спинкою з перфорованої нержавіючої сталі. Габарити – ширина 1570 мм, глибина 520 мм, висота 990 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Наличие спинки |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1570 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Высота | 990 мм |
| Вес | 15 кг |
| Материал изготовления | |
| Каркас | Сталь |
| Сиденье | металл |
- Цена: 19 950 ₴
