Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осло – модель з розбірним каркасом, призначена для школярів або студентів, а також може бути використана в офісному приміщенні. Дизайн у стилі мінімалізм і компактні розміри дозволяють обладнати місце для навчання навіть у самій маленькій кімнаті. Стільниця виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Обладнана кришкою для проводів. Каркас - з високоякісної сталі, покритий порошковою фарбою. Ніжки мають регулювання по висоті. Розміри ШхГхВ : 1187х600х750 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Дуб сонома |
| Регулювання висоти | Так |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1187 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас | Сталь |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 700 ₴
