Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркас стола виготовлений із стального профілю великого перетину, покритий порошковою фарбою, що забезпечує моделі міцність та стійкість. Ніжки каркаса регулюються по висоті. Стільниця виготовлена з ДСП товщиною 32 мм, що візуально чудово пасує до масивного каркасу. Розміри ШхГхВ 1200х670х770 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Вага | 24.6 кг |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 850 ₴
