Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це крісло виготовлене зі сталі та має надійне порошкове покриття, яке означає, що він може бути використаний як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Колір додає красивий акцент, який може прикрасити більшість приміщень або просто додати сплеск кольору патіо. Елементи конструкції, натхненні оригінальним дизайном. У виробі гармонійно з"єднані та суворо дотримуються пропорції розмірів у поєднанні з оригінальністю конструкції в деталях та рами. Сталевий стілець Tolix, безумовно, не тільки для бістро, а набагато більше. Придатний для внутрішнього або зовнішнього використання та поставляється у різних яскравих кольорах чи матовій сталі. Вони можуть легко складуватися. Розміри (ШхГхВ) 45х53х84.5 см, матеріал метал, покриття порошкова фарба Висота сидіння -44 см. Особливості: підходять для використання на вулиці Максимальне навантаження 120 кг. Вага 5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Наявність підлокітників | Так |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір | Білий |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Висота | 720 мм |
- Ціна: 2 850 ₴
