Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акцентні стільці – від розумних розміщень сидінь у невеликих приміщеннях до округлих дизайнів інтер"єру – роблять зіркові доповнення до будь-якого арсеналу домашнього декору. Візьміть, наприклад, цей стілець: він витриманий у класичному стилі та ідеально підходить для вашого будинку у сучасному стилі. Коли гості приїдуть, посуньте його до обіднього столу, письмового столу або дивану, і Ви оціните це додаткове місце. Розміри (ШхГхВ) 58х58х81 см. Матеріал тканина сірий,кремовий, метал чорний, ППУ Особливості- з підлокітниками
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 810 мм |
- Ціна: 3 300 ₴
