Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасний барний стілець як цілісний витвір забезпечує ідеальний сучасний класичний підхід у кожному закладі, де накривають на стіл. Міцні, легко очищаються, чудове візуальне враження - стільці цієї серії здатні принести процес їжі на новий рівень естетичного задоволення. Розміри (ШхГхВ) 59х46х99-112 см. Матеріали: хромована сталь, фанера, ППУ, шкірозамінник. Колір каркасу хром Висота сидіння регулюэться в діапазоні 60-80 Внутрішні розміри сидіння (ШХГ) 48х38 см. Висота спинки 40 см Особливості-газліфт, обертання 360 град., з підлокітниками
| Основні | |
|---|---|
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | Коло |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Шкірозамінник |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 600 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 900 мм |
- Ціна: 6 300 ₴
