Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купуючи це стильне офісне крісло, ви повністю оновите своє робоче місце. Прекрасний вибір для сучасної естетики, він демонструє вигнуте сидіння, виготовлене із двох заокруглених дерев"яних деталей та поліуретанової оббивки. З регульованою висотою ви можете використовувати його з будь-яким столом, незалежно від того, високий чи низький. Хромована основа підтримується п"ятьма ніжками для лиття, так що ви можете легко повернутись у картотеку та повернутися до столу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Обертове |
| Кількість опор | 5 (шт) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Шкірозамінник |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 760 мм |
- Ціна: 4 800 ₴
