Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінтажний стілець на базі фанерного блоку – як цілісний витвір забезпечує ідеальний сучасний класичний підхід у кожному закладі, де накривають стіл. Міцні, легко очищаються, чудове візуальне враження - стільці цієї серії здатні принести процес їжі на принципово новий рівень естетичного задоволення. Розміри (ШхГхВ)53х50х76 см. Матеріали : дерево, фанера, ППУ, екошкіра Колір каркасу горіх Особливості - з підлокітниками
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Темный орех |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Шкірозамінник |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 760 мм |
- Ціна: 6 750 ₴
