Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий обідній стілець на дерев"яних ніжках, світле дерево. Основа сидіння – фанерний блок, колір дуб. Оббивка - тканина світло-гірчична, прошита ромбиками. Матеріали : дерево, метал, ППУ,тканина Каркас -дерево світле Матеріал сидіння тканина гірчична
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота | 760 мм |
- Ціна: 3 750 ₴
