Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець поворотний,стильні поворотні ніжки метал чорний, оббивка меланж латте. Ширина виробу- 550 мм Глибина виробу- 630 мм Висота від підлоги до сидіння-470 мм Висота спинки- 440 мм Ширина сидіння: 400 мм Глибина сидіння-430 мм Максимальне статичне навантаження 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Висота | 860 мм |
- Ціна: 4 150 ₴
