Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна модель - поєднує практичність з розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння виконане у прошитій тканині.Регулювання висоти на пневматичному приводі, поворотне сидіння(360 градусів) - хромована основа, сидіння з м"яким велюровим матеріалом. Матеріал каркасу метал; Тип опори - херестовина на роликах, тип підйомного механізму - пневматичний. Велюр – сірий, фіолетовий, база на роликах, хром.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Хром |
| Підстава крісла | Обертове |
| Кількість опор | 5 (шт) |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | сталевий профіль |
| Підлокітник | фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 7 050 ₴
