Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Регулювання висоти сидіння 600-800 мм. Прекрасний барний стілець як цілісний витвір забезпечує ідеальний сучасний класичний підхід у кожному закладі, де накривають стіл. Міцні, легко очищаються, чудове візуальне враження - стільці цієї серії здатні принести процес їжі на новий рівень естетичного задоволення. Використовуючи ці барні стільці одночасно з такими ж моделями до обідніх столів, ви створите ідеальну обідню зону. Варіант оздоблення - горіх сірою тканиною. Розміри (ШхГхВ) 43х48х93-115 см. Матеріали - чорна сталь / фанера / ППУ / шкірозамінник чорний Колір каркасу чорний Висота сидіння 59-81 см. Внутрішні розміри сидіння (ШХГ)53х38 см. Висота спинки 34 см. Особливості Газ-ліфт / Обертання 360
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | Коло |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 930 мм |
- Ціна: 5 850 ₴
