Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасний барний стілець, як цілісний витвір забезпечує ідеальний сучасний класичний підхід у кожному закладі, де накривають на стіл. Міцні, легко очищаються, чудове візуальне враження - стільці цієї серії здатні пыднести процес їжі на новий рівень естетичного задоволення. Використовуючи ці барні стільці одночасно з такими ж моделями до обідніх столів, ви створите ідеальну обідню зону. Регулювання висоти сидіння 600-800 мм. Розміри (ШхГхВ) 59х46х99-112 см. Матеріали: хромована сталь, фанера, ППУ, шкірозамінник. Колір каркасу хром Висота сидіння 60-80 Внутрішні розміри сидіння (ШХГ) 48х38 см. Висота спинки 40 см Особливості-газліфт, обертання 360 град., з підлокітниками
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Наявність підлокітників | Так |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Хром |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | Коло |
| Особливості | Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 990 мм |
- Ціна: 5 850 ₴
