Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компонування крісла на основі фанерного блоку робить його дизайн доречним для будь-якого інтер"єру, оригінально виконані підлокітники гармонійно доповнюють цілісність виробу. Розміри крісла : (ШхГхВ) 62x55x85 см. Матеріали дерево, ППУ, шкірозамінник, велюр Колір каркасу горіх Колір сидіння велюр сірий Висота сидіння 46 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Горіх |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 5 400 ₴
