Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний мінімалістичний стілець з елегантною прошивкою спинки Міцний каркас металічний - чорний або під натуральне дерево. Обивка - сірий,рожевий
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 730 мм |
- Ціна: 2 000 ₴
