Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стілець в скандинавському стилі- прикрасить кухню, їдальню, практичний для кафе або фаст-фуду. Каркас - дерево натуральне під дуб, наповнення - пінополіуретан, обивка - сірий шкірзаммінник.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера |
| Обивний матеріал | Шкірозамінник |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 710 мм |
- Ціна: 2 550 ₴
