Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний та надійний стілець з металічними ніжками та додатковою опцією - поворотна фукція з обмеженнями в крайніх лівому та правому положеннях. Висота загальна 850 мм, ширина сидіння 500 мм, глибина габарит 590 мм Висота від підлоги до сидіння 440 мм Максимальне навантаження 120
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Кремовий |
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір | Чорний |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 3 450 ₴
