Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл Cerry завдяки його універсальній конструкції можна використовувати як письмовий так і в якості обіднього,а також для безлічі інших призначень а в додаток створити в кімнаті цікаве сучасне інтер"єрне рішення. Каркас із висоякісного стального профілю, стільниця ДСП 32 мм створюють чудовий дует. Розміри габаритні 1200х670хН770 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Графіт |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Вага | 23.7 кг |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 700 ₴
