Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Простий на вигляд стіл насправді є дуже функціональним робочим куточком для будь-кого, хто цінує порядок, час і простір. На основній площині легко розмістяться монітор, клавіатура, чи нооубук; на верхній - книжки чи домашні аксесуари. Відстань від підлоги до стільниці – 756 мм Відстань між стільницею та полицею – 254 мм. Габарити основної стільниці – 1198х550 мм Габарити верхньої полиці – 1254х254 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Антрацит |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1027 мм |
| Вага | 19 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас | Сталь |
- Ціна: 3 650 ₴
