Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Простий по конструкції Asti як і кубик рубика може мати безліч варіантів використання в різноманітних приміщеннях, особливо з обмеженим простором, завдяки своїм компактним розмірам. Каркас метал чорн., стільниця ДСП 16 мм. Габаритні розміри 900х550х750 h мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ноутбука |
| Колір | Антрацит |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 10 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас | Сталь |
| Фасади | метал |
- Ціна: 2 100 ₴
