Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний стіл Dexter має своїх шанувальників в шкільних класах та студентських аудиторіях, а також в невимушеній домашній обстановці. Каркас Dexter виготовлений із міцної стальної труби з профілем 50х25 мм., стільниця ДСП 16 мм. Розміри ШхГхВ 1200х600х750 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Антрацит |
| Форма стільниці | фігурна |
| Регулювання висоти | Так |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 14.3 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас | Сталь |
- Ціна: 3 350 ₴
