Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишуканий дизайн компьютерного столу Campari робить його функціональним та акцентним предметом інтер"єру. Прості форми і компактні розміри не обмежують використання тільки для роботи, але й для дозвілля. Розміри ШхГхВ : 1200х550х800 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Білий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 28 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас | Сталь |
- Ціна: 4 650 ₴
