Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Fold - це стіл, який не має строго визначеного призначення, він універсальний, може бути письмовим столом, кухонним столом чи острівцем, або за іншим застосуванням - постійним чи тимчасовим. Адже завдяки розбірний конструкції його легко прибрати до наступного використання. Каркас - метал профільний, стільниця ДСП 16 мм різних декорів. Розміри ШхГхВ 1000х600х750 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ноутбука |
| Колір | Сірий |
| Регулювання висоти | Так |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 12.3 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас | Сталь |
- Ціна: 2 250 ₴
