Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фаворит сучасного дизайну та домашнього затишку - крісло Paula. Металеві рецидуровані ніжкі створюють зєднаний каркас, що забезпечує міцність всієї конструкції; обивка тканина вельвет. Загальна висота крісла -870 мм, ширина виробу 540 мм, глибина габаритна - 600 мм, висота сидіння 450 мм, максимальне навантаження - 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір оббивки | Капучіно |
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | сталевий профіль |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Висота | 830 мм |
- Ціна: 2 900 ₴
