Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійна секційна лава з перфорованої нержавіючої сталі. З успіхом застосовується в закритих і відкритих залах очікування - залізнично -авто та аеровокзалах, парках, зупинках громадського транспорту, в державних та приватних установах. Матеріали : каркас і опори оцинкована сталь з порошковим покриттям, сидіння і спинка -сталь нержавіюча. Розміри: ширина 2055, глибина 465, висота 880 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Нержавіюча сталь |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Довжина | 2055 мм |
| Глибина | 635 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 880 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Материал изготовления каркаса | Сталь цинкованная с порошковым покрытием |
- Ціна: 24 000 ₴
